Działka komercyjna, ul. Ceglana
Ceglana, Jarocin, wielkopolskie
- 49 000 zł
- 352 m²
- 139,20 zł/m²
Natalia Pietrzak
Skontaktuj się
Działka komercyjna, ul. Ceglana
Ceglana, Jarocin, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka komercyjna, ul. Ceglana
Zaktualizowane: 21 maja 2026
49 000 zł 352 m² 139,20 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 49 000 zł (139,20 zł/m²)
- Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 352 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu, zaktualizowane: 21.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Ceglana, Jarocin, jarociński, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, obiekty przemysłowe
Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Jarocinie przy ulicy przy ulicy Ceglanej, oznaczona ewidencyjnie jako dz. 427/33 ob. 003 Jarocin.
Działka posiada kształt regularny o proporcjach umożliwiających racjonalne zagospodarowanie terenu. Położona jest w obszarze peryferyjnym miasta o przeważającej funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącą infrastrukturą komunikacyjną oraz techniczną. Dostęp do nieruchomości odbywa się drogą gminną o nawierzchni asfaltowej. (...)
605 820...
605 820 128